Sprzątanie biur

Serwis sprzątający
dla biznesu

Dbamy o powierzchnie biznesowe w ponad 345 miejscach na terenie Wrocławia i okolic...

Czystość to jakość i prestiż

„Jak cię widzą tak cię piszą” – ta stara maksyma jest zawsze aktualna, dlatego czyste, zadbane biuro to najlepsza wizytówka Twojej firmy. Dlatego warto aby o ten, jakże ważny aspekt zadbali profesjonaliści – czyli my. Twoje biuro i firma to Twoja wizytówka. To wygląd i czystość Twojej sali konferencyjnej oraz czystość biurek sprawią jak zapamiętają Cię klienci oraz pracownicy. Zadbaj o czystość swojego biura – zamów usługę sprzątania biura we Wrocławiu! Powierz nam swoje biuro a zrobimy wszystko, aby zawsze prezentowało się nieskazitelną czystością i podkreślało Twój profesjonalizm! Czego możesz od nas oczekiwać:
  • codzienne kompleksowe sprzątanie biur, magazynów, hal, apartamentów ,hoteli
  • Dostawy sprawdzonych środków czystości w konkurencyjnej cenie
  • mycie okien
  • pranie wykładzin, foteli biurowych
  • sprzątanie pomieszczeń  po pracach remontowo – budowlanych
  • inne usługi dopasowane do Twoich potrzeb o których możemy porozmawiać na spotkaniu.

Oszczędność kosztów

Zawarcie umowy na kompleksowy serwis to spora oszczędność. Zakres usługi dopasowany do Twoich potrzeb i założonego budżetu. Nie zwlekaj! Zamów bezpłatną wycenę sprzątania biura już dziś!

Mówią o nas
Takenaka Europe GmbH

"Dzięki profesjonalizmowi pracowników AG Grupa ich indywidualnemu podejściu do naszych oczekiwań, a także szerokiemu spektrum usług jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy i wyrażamy nadzieję na jej kontynuowanie w przyszłości.."

Zamów bezpłatną wycenę sprzątania